Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van hozzám hasonló testépítő?

Van hozzám hasonló testépítő?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám ,hogy mindenhol mindig ahol meglátom magam elkezdek feszengi méregetni magam másokkal és ez ellen nem tudok tenni semmit, sokan megemlítették már ,hogy beképzelt vagyok és ezt fejezzem be . Ez volt tegnap is.. haverokkal elmentünk házibuliba én meg csak a tükörbe nézegettem magam . Mintha szerelmes lennék a saját testembe és ez ellen semmit nemtudok tenni. Van még így valaki?
2015. jan. 2. 02:12
 1/5 anonim válasza:
én is szoktam feszítgetni a tükör előtt. Vagy pl. ha suliban öltözünk szoktam megnézni ki az izmosabb :)
2015. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te nem vagy testéptíő, csak egy kis feszengő köcsög, és tele van veletek minden edzőterem. Ha nem magatokkal lennétek folyton elfoglalva, észrevennétek.
2015. jan. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó véleményére ne nagyon adj :) én már lassan 5 éve edzem.. én is megszoktam állni a tükör előtt, hogy " ejj, milyen baromi jó srác van a tükörben, jajj az én vagyok :DD " az viszont ciki lenne, hogyha mit tudom én, van 2 hónapos edzés múltad és úgy feszengsz
2015. jan. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 6éve edzek ez a feszengős dolog igazából most lett ennyire "brutál" eddig csak naponta csak 10-15x néztem magam 1 nap ,de mostanság kb 250x ..xd
2015. jan. 2. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
a testépítés lényege, hogy elérd a strandkinézetet(az más dolog, hogy valakinek ez még mindig azt jelenti, hogy Arnold méretű legyél) és utána feszengj vele, ha bármilyen más célt akar valaki elérni akkor arra vannak jobb edzésmódok is és hozzá csap legalább egy ilyet(erőemelés stb.). szóval nem kell aggódnod ez teljesen normális
2015. jan. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!