Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Számít egy testépítő versenyen...

Számít egy testépítő versenyen az arc? Csak mert úgy vettem észre, hogy két, egészen hasonló fizikumú közül általában a jóképűbb kap jobb helyezést.

Figyelt kérdés
Ez is arra panaszkodik, amiből kisebb botrány is lett szakmai körökben, hogy a nem túl szép arca miatt örök második vagy harmadik a versenyeken [link]
2014. máj. 14. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, max ha nagyon brutál torz valaki, akkor esetleg az nem előnyös. Physique kategóriában viszont számít, ha jól tudom.
2014. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy igazságtalanság volna, ha számítana az arc kinézete is!
2014. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kategóriafüggő, ahogy már írtam is.
2014. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ha zsűritag lennék, nem hiszem, hogy ezt is figyelembe venném
2014. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem te vagy a bíró.:)
2014. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miutan a testepites versenyek lenyege az esztetika. Ezert szamithat az arc is utolso sorban.

Amugy ez a csavo a homokos piercingjei miatt orok 2. 3.

2014. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A zsűritagoknak némi túlzással teljhatalmuk van pontozás terén, senki nem szólhat bele az ítéletükbe, nem azért, mert nem illik, hanem mert tilos. Pláne verseny előtt megpróbálkozni jobb színben feltűnni előttük. Szóval azt rak bele a pontszámába, amit csak akar, ebbe az arc is beletartozik, és nem kell megmagyaráznia.
2014. máj. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tkodit ***** válasza:
minden buzulás nélkül, de szerintem ez a csávó tök jóképű. :D (hajtól tekintsünk el...)
2014. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért homokos piercing?

Én abban is kételkedem, hogy ezek a versenyek tényleg tiszták e. Szerintem úgy bundáznak/csalnak, lebeszélnek dolgokat előre, ahogy xy érdekei diktálják.

Nem csak itt, más "sportokban" is.

2014. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Max a b.u.z.i.q.u.e kategória az, ahol számít a hajviselet a kis homifiúkon. :DD
2014. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!