Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a wpc80 elnevez...

Mennyibe kerül a wpc80 elnevezésű tejsavó készítmény amit a tejpor.hu-n lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 19:20
1 2 3
 1/24 Gyakor ***** válasza:

Csáó!

Én úgy novemberben rendeltem tőlük 10kg-ot, akkor 20ezer volt, de úgy hallottam megugrott és mostmár 25ezer.A kiszállítás azt hiszem 2ezret dob rá pluszban, és Budapesti kiszállítás ingyenes, de ez nem biztos.

2010. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. febr. 5. 15:38
 3/24 A kérdező kommentje:
valóban 25ezer. és mik a tapasztalataid? jó minöség? azért kérdem mert beleuntam már az agyonreklámozott méregdrága fehérjék vásárlásába
2010. febr. 9. 17:29
 4/24 Gyakor ***** válasza:

Hát szerintem nem rossz. Persze az ízét fel kell javítani valamivel, pl egy kis nesquik és aztán iható. Természetesen nem kell csodát várni tőle, elsősorban az étrendre kell alapozni, mint a neve is mutatja ez csak táplálékKIEGÉSZÍTŐ, ez csak besegít egy kicsit. Egyébként még jobb ára van ennek a fehérjének:

[link]

és ebben még vitamin meg aminosavak is vannak ahogy láttam. Szóval ez a power track lehet hogy jobban megéri. Bár úgy látom, most nem tudsz rendelni innen mert készlethiány van, de a boltokban sem lehet drágább sokkal.

További jó testépítést ;)

2010. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ezt a terméket használtam tömegnövelési időszakban tavaly február és április között 2vödörrel. egy egy keverék főként szójafehérjére épít, biológiai értéke meg sem közelíti a tejsavóét, de az ár érték aránya azért veri a scitecet az tuti.
2010. febr. 12. 19:33
 6/24 A kérdező kommentje:
ja és tavaly még jobb volt, mert akkor 82% volt a fehérjetertalma de azóta +szénhidrátot tettek bele hogy krémesebb és jobban oldható legyen:D
2010. febr. 12. 19:37
 7/24 anonim ***** válasza:

A WPC80 egy tejsavó koncentrátum alapanyag. Nincs ízesítve, nincsenek benne emésztőenzimek, shakerben sokkal rosszabb az oldódása, mert nem instant. Azoknak megfelelő, akik nagyon olcsón, de jó minőségű whey proteint szeretnének. Ebbe a kérdéskörbe belekeverni a Power track (Power Protein) termékét, balgaság. Egyrészt hiába olcsóbb, ha protein mátrix van benne. Ráadásul szójából a legtöbb, és valami kis mennyiség whey és casein!!! Másrészt minden adagba még plussz 5 g szénhidrátot (dektróz, malto) tesznek bele. Persze, hogy árban olcsóbb a termék!! Vagy drágább!?! Ki hogyan közelíti meg a kérdést.


Ha pedig tiszta wheyből készült ízesített, oldhatóbb, de megfizethető árú proteinre van szükséged, akkor MHN 100% whey pro lehet a másik alternatíva. Árban is nagyon jó, például itt.

[link]

2010. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Gyakor ***** válasza:

Tisztelt utolsó!

Mennyire megbízható ez a Maximum Healthy Nutrition gyártó, amit linkeltél? Úgy értem elismert márkának számít külföldön-belföldön? Én még nem hallottam felőle, csak ezért kérdezem. Köszönöm.

2010. jún. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Minden Magyarországon forgalmazott termék, így az MHN is be van vizsgáltatva. A termék egyáltalán nem új a tápkieg piacon, hiszen ha jól tudom 2008 óta gyártják és forgalmazzák. Az MHN magyar termékcsalád, mint pl. a Biotech, a Scitec, a PowerTrack, stb. termékek.
2010. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 clint ***** válasza:
46%

Az Mhn egy átverés... a scitec és biotech nem magyar barátom, ha nem hiszed, küldj egy levelet a biotechnek...

Fairfield CA 94533 USA


A scitecnek most nem tudom a cimét, de mikor voltam kinn kanadában ott is azt használtam, lehetett kapni...

Egy reklámban pedig Mel Gibson biotech vitamint tart a kezében... Kicsit el vagy tájolva...

Az MHN-ről meg annyit, hogy kipróbáltam a kreatinját, legalább 10 gyártó kreatinja után... Nos...

A kreatin kristályos, szemcsés, az övéké inkább liszt volt... emailben megkérdeztem őket, és lehurrogtak, hogy "igen mert amit ön használt az nem volt tiszta kreatin, a mi kreatinunk meg 100%os tisztaságu, a szintiszta kreatin pedig lisztes kell legyen!"

nos, ezekszerint a Scitec, az Universal, a Weider, sőt még a stallone által forgalmazott Instone gyártó sem tiszta kreatint árul, egy mezei magyar gyártó meg igen...

Ezután a világkamu után, tudod ki venne az elvileg tejsavó fehérjéből... az hogy küldtek egy mintát a húsiparinak és azt bevizsgálták, és annak a papirját kirakták nem jelenti azt, hogy amit megeszel az is ugyanaz... Más számtalan gyártó bukott igy le, a 80%os fehérjéről kiderült hogy csak 30% stb... ilyenkor vagy megszünik a cég, vagy nevet cserél... mint pl a MHN nemrég még Muscle Bear volt a neve. Szóval csak saját felelősségre. A testépités világában is van sok csoró akit nem támogatnak és versenyre készül, inkább megvesz egy megbizhatobb márkát, mint egy ilyen neten rendelhető fost.

2010. jún. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!