Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kötényhasra gyakorlatok, vagy...

Kötényhasra gyakorlatok, vagy valami egyéb megoldás a plasztikán kívül?

Figyelt kérdés

2011 augusztusában 113 kg-voltam és úgy gondoltam lefogyok,na most koplalással fogytam le ,és 2011 novemberében mér 76-77 kg voltam a 186 cm-hez. Tartottam végig a súlyomat 76-78 kg.Akkor még nem nagyon érdekelt vagy zavart ez a mostani dolog,elvoltam vele megbékéltem és azt mondták majd az idő helyrehozza és visszahúzódik a kötényhas.De nem így történt.Majd edzés szempontjából (mert focizom) idén tavasszal elkezdtem intenzívebben futni és egészségesen enni ,semmi cukor vagy max 1 héten 1x kis valami cukros , meg is lett az eredménye lementem 74 kg-ra. (de nem akartam fogyni csak jó erőnlétet,nem is koplaltam)

Aztán most meg már úgy lefogytam,hogy kétoldalt nincsen bőr de középen egy 5 cm szélességben és 10 cm hosszba ott a bőr. Úgy hallottam még a futás tudja formázni ,de mivel már fél éve futok és mindig ott van gondolom ,ezt már csak plasztikával lehet megcsinálni. Így van,vagy van valami gyakorlat rá vagy valami természetes megoldás?



2015. jan. 7. 09:33
 1/1 anonim válasza:
100%
Sajnos, saját tapasztalatom szerint, a kötényhasat NEM lehet tornával és további diétával eltüntetni. Marad a plasztikai sebészet. Ha 30 kg-ot fogytál, a műtét OEP által támogatott. 2014 végén átestem rajta,műküdik.
2015. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!