Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor jobb futni/edzeni,...

Mikor jobb futni/edzeni, reggel vagy az esti órákban?

Figyelt kérdés

Sosem tudtam igazán eldönteni hogy melyik a jobb, ha reggel egy órával előbb kelek és hajnalban elmegyek futni, friss szervezettel, vagy este, késő délután, mikor újra itthon vagyok.

Végzős vagyok gimiben és nagyon hiányzik ha nem tudom legalább néhány naponta kiengedni a fáradt gőzt a tanulás mellett.


Szerintetek mikor jobb? Ti mikor csináljátok?



2014. okt. 28. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
tökmindegy, just do it
2014. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Idén max. 3-szor mentem reggel futni, pedig előző években rendszeresen mentem hajnali hatkor, főleg nyáron. Reggel valahogy sokkal nehezebb, nem ébred még föl a lábam, ráadásul "bereggelizni" se lehet igazán, mert akkor az egész visszajön:S Úgyhogy idén ősszel/tavasszal sötétedéskor, nyáron este 10 körül mentem futni. És tök jó így, sokkal nagyobbat tudok "robbanni", egyszerűen jobban esik. Ha kihagyom a futást, aznap nem bírok jól aludni.Nem csak azért mert kihagytam :D, hanem azért is mert nem dolgoztam le a fölös energiát .
2014. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!