Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha ennyi nap kimarad?

Nagy baj, ha ennyi nap kimarad?

Figyelt kérdés
3 hete kondizok, heti 3 napot, altalaban hetfon, szerdan, penteken. Szerdan voltam utoljara, viszont ma nem tudok menni, sot, majd csak vasarnap. Ennyi kihagyas nagyon sok? Koszi elore is!
2015. jan. 16. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy edzes maradna csak ki, de azt vasarnap bepotolhatod... Tulelheto dolog!
2015. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem. én is így jártam a múltkor, azt csiánltam, hogy összevontam a kimaradt mell-bicepsz-váll napot a soron követkető hát-tricepsszel. csinálj te is sztem ilyen kombinált edzést, szépen végigmész az izmokon, csak kevesebb gyakorlat. pl a nagyobb izmok 2 gyakorlat, kisebbek 1 gyakorlat több sorozattal, vagy 2 gyakorlat kevés sorozattal.
2015. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdést nem értem, mihez képest baj a kimaradás? Régebben egyáltalán nem edzettél? Mert ha rendszeresen heti 3-4 napot edzel, akkor ha van állóképességed 2 havi kihagyás után is bírni fogod. Vagy van valami fogyási, izomépítési cél? Mert ha mondjuk testépítesz és készülsz akkor felteszem, hogy baj a kihagyás. Addig is otthon tudsz saját testsúlyos edzést végezni (pl. 10-15 fekvőtámasz), ilyenek.
2015. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!Lany vagyok, fogyas, alakformalas a cel elsosorban
2015. jan. 16. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A heti három legyen betartva és nem feltétlenül a napok.
2015. jan. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!