Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valami intenzív...

Szerintetek ha valami intenzív mozgást behozok az életembe és a kaján nem változtatok attól lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Igazából a kaján nem is nagyon kéne változtatnom, mert mint cukorbeteg, így is ki vannak iktatva a cukrok és sok más szénhidrát. De fogyni szeretnék, eddig még semmit sem próbáltam.

16/L



2015. jan. 18. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Cukorbetegek is sok szénhidrátot esznek, lenyomják inzulinnal, a cukorbetegséget félrekezelik, és általában nagyon sz.arul esznek..


Amúgy ki kell próbálni, ezt csakis így tudhatod meg. Elméletileg fogyhatsz, ha ugyan úgy eszel de többet mozogsz. Gyakorlatilag...

2015. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%

Szia!

Lehet fogyni valamennyit, de 8 kocka nem lesz attól :)

Az intenzív mozgás befolyásolja a vércukor szintedet, mielőtt elkezdenél valamit kérdezd meg az orvosod.


Sok sikert!

2015. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél pulzusórád, mert a túl magas pulzus felfele viszi a cukrot, a többi meg lefele. Nekem futásnál megy lassan lefele, de pl. bicajnál meredeken lefelé.

De úgy is neked kell kitapasztalni. nekem az intenzív sport miatt felére csökkent az inzulin igényem

2015. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!