Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet edzeni megfázva, vírusos...

Lehet edzeni megfázva, vírusos fertőzéssel?

Figyelt kérdés
Táppénzen vagyok mától, természetesen itthon tornáznék, de nem tudom ilyenkor lehet-e. Egy hetet nem akarok kihagyni mert az már szerintem meglátszódna a testemen, pár hete kezdtem el és szépen alakulok a kívánt forma felé. Interval edzést csinálok egyébként.26/N
2015. jan. 19. 11:37
 1/4 anonim válasza:
Lehet, csak nem érdemes. Le vagy gyengülve, most arra kell az energiád, hogy meggyógyulj. Ne erőltesd meg magad túl.
2015. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tényleg 26/N vagy?
2015. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnélszövődményt nde edzz intenzíven. Van olyan kézilabdás aki lázasan ment edzeni és a szövődmény miatt lebénult.
2015. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, szerintem pihenj most pár napot és igyekezz minél előbb meggyógyulni. Utána fojtathatod az edzést, de addig ne erőltesd, csak pici testmozgás kell ugye, hogy a szervezetedben kicsit mozogjanak az izmok és a vér.
2015. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!