Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfázva lehet edzeni? Nem...

Megfázva lehet edzeni? Nem akarom hogy még jobban megbetegedjek de így felborul az edzéstervem.

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 15:01
 1/7 dirtboy ***** válasza:
én nem gyengíteném tovább magam,jobb az ha hamarabb túl vagy rajta és pihensz mintha sokáig beteg lennél de edzel.
2014. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármiféle ilyen vírusos vagy bakteriális megbetegedésnél nem ajánlott a sportolás folytatása. Az immunrendszer működését lerontja és csak lassabb a kilábalás.
2014. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nyilvan az a legfontosabb, hogy a szent edzesterv meg ne boruljon, nem az egeszseged.


gondolom enni-inni is grammra szoktal, kulon feherjet, szenhidratot, zsirt, mint minden normalis ember...

2014. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aaa nem annyira azért nem viszem el magam ;D
2014. jan. 19. 15:45
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha közben veretem a béres cseppet? az immunerősitő! azzal nem korrigálom?
2014. jan. 19. 15:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megfázva is ugyanúgy edzettem és nem szedtem gyógyszert, max 2 tantum és strepsils. Nem lett hosszabban tartó betegség és fejlődésem is szépen haladt tovább.
2014. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy megfázás, nátha szintű megbetegedés esetén nekem egy 45-60 perces jó izzasztós kardió még segített is. Ha komolyabb a baj, és súlyzós edzésről van szó, főleg így télen, nem ajánlom. Nem vagy te versenyző, eltolódik 1-2 nappal az edzésterved, vagy kihagysz egy hát-bicepszet, nem halsz bele, majd következő héten eggyel többször mész edzeni, de ha nem pótolod be sem lesz semmi.
2014. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!