Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mekkora súlyzót ajánlotok...

BURESZ_13 kérdése:

Mekkora súlyzót ajánlotok szálkásításhoz? (nem tömegnöveléshez)

Figyelt kérdés
fiú vagyok, 63 kg, 175 cm, 10 évet vízilabdáztam,de abba kellett hagynom, és szinten szeretném magam tartani, nem szeretném a tömegemet növelni, sem fehérjét szedni, nem akarok hatalmas izmokat, szálkásítani szeretnék, szerintetek mi az ideális súly bicepszezéshez illetve vállazáshoz?

2015. jan. 21. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
nincs ilyen, hogy mindenféle ismeret nélkül valaki megmondja, hogy neked mi a megfelelő súly.. főleg, hogy 1 db súlyzóval nem tudsz összerakni egy tisztességes edzést magadnak... + szálkásításhoz, szálkásító étrend kell, nem pedig súlyzó... súlyzó az edzéshez kell.
2015. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom, hogy a testzsírszázalékom eléggé alacsony, és úgy szeretnék súlyokkal edzeni, hogy ne kerüljön rám plusz 5 kg izom, de még is erősödjek, formálódjanak az izmaim
2015. jan. 21. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
akkor én úgy mondom, hogy alap dolgokkal nem vagy tisztában... olvass sárga kapszulát minimum... ha alacsony a testzsír százalékod, nem tudsz szálkásítani... a szálkásítás pont azt jelenti, hogy alacsony testzsír százalékot szeretnél elérni... izomnövekedés nélkül meg nem fogsz erősödni. ilyen nincs.
2015. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tkodit ***** válasza:
73%

"ne kerüljön rám plusz 5 kg izom"


Én az utóbbi egy évben is majdnem mindent megtettem, hogy rám kerüljön plusz 5 kiló izom, de nem biztos, hogy ezt elértem. Irigylem az olyan embereket, akikre csak úgy felugrik a száraz tömeg. :D

2015. jan. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nehez ezt igy leirni, hogy mot is szeretnek.

A lenyeg, hogy formasodjanak az izmaim, de nenezzek ki ugy, mint a testepitok.

2015. jan. 22. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:

nem, az a baj, hogy nem értesz a témához egyáltalán és hülyeségeket beszélsz. ahhoz, hogy "formásodjanak az izmaid, ahhoz izom növekedés kell, mivel attól lesz formás... ehhez pedig tömegnövelõ étrend és jól összerakott súlyzós és/vagy saját súlyos edzésre van szükséged. 1db súlyzó és egy marék gyakorlat, az kutya füle...

ahhoz pedig, hogy csak esélyed legyen úgy kinézni mint egy testépítõ, rengeteg elméleti tudásra és sok év komoly edzésre van szükséged... mellesleg szerintem a testépítés alatt, csak a filmes, izomkolosszusokra gondolsz, pedig a testépítés ennél sokkal tágabb fogalom.

2015. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!