Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen intenzív tornát ajánlot...

Milyen intenzív tornát ajánlotok otthonra?

Figyelt kérdés

Szeretnék mozogni, hogy fogyjak, de nem tudom, milyen fajtát kéne. Az arerobicot azért nem szeretem annyira, mert vannak benne táncmozdulatok (márahol), én pedig utálok táncolni. Mindenképpen itthoni tornára gondolok. Vagy kitől kéne? Czanik Balázs, Rubint Réka?

L, köszi előre is.


2015. jan. 26. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogyni DIÉTATÓL fogsz. Csak mozgastól nem.

Ha az megvan akkor a mozgas kb mindegy bár a tornavideokkal ovatosan mert ha túlsúlyod van,szetcseszed az ìzületeid.

2015. jan. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyok hülye, van egy nagyon jó diétám, de nem is erről kérdeztem...

Ha beírom mondjuk youtube-ra, hogy otthoni torna, kiad jó feladatokat? :o

2015. jan. 26. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha annyira jó dietad lenne akkor ertenel a dologhoz es nem kerdezggetnel ilyeneket.


Szerintem a youtubeos bohockodasnak nincs sok ertelme,inkabb nezz othoni edzesterveket pl a hunbarson vagy a builder.hu-n.

2015. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Eddig még csak diéta témában olvasgattam, annyira nem feküdtem rá a mozgásra, úgyhogy most szeretném elkezdeni.

2015. jan. 26. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!