Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó? A többi lent

Ez így jó? A többi lent

Figyelt kérdés
Tavaly óta lefogytam 12 kilót,és most azt szeretném,h nyárra már ne legyek ilyen tunya,hanem izmaim is legyenek!Ebben szeretnék segítséget kérni,hogy úgy nagyjából egészségesen étkezem plusz még ha jobb idő lesz futni is eljárok majd,de addig is itthon súlyzózok(5 kilóssal) plusz most elkezdtem ezt a gugolás kihívást,meg hasizmozni is fogok,meg már azért csinálom is.Tavaly ezeket csináltam,hogy lefogyjak [link] Minden nap mind a két videót,plusz eljártam futni.Na most akkor ugyan ezeket csináljam hogy legyen nyárra egy kis izmom ,vagy elég ha naponta mondjuk 50-100 hasprés plusz mellé még vlmi hasizom erősítő gyakorlat? A karizmomra elég az ha csak súlyzózók? 15/L

2015. jan. 28. 12:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!