Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A bokszolás mennyire terheli/e...

A bokszolás mennyire terheli/erősíti meg a mellizmokat?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha hülyeséget kérdeztem. Az a helyzet, h egyéb okok miatt a mellizmaimat nem terhelhetem túlságosan, viszont nagyon szeretnék járni krav magára, ezért érdekelne.

2015. jan. 29. 19:46
 1/4 anonim válasza:
en 7 even keresztul boxoltam es a box eleg megterhelo sport ! az a gond hogy azt hiszed a boxolok csak verik egymast de ez tul egyszeru lenne igy !! a box nem csak a pofonokrol szol ahoz hogy boxolo legy szukseges a megfelelo testfelepites ez pedig abbol al hogy kesztyut sem huzhatsz addig amig nem erosodsz meg ! erosito edzeseken veszel reszt ahol fevo tamasz tolonc huzoszkodas felules medicin labdas gyakorlatokat vegzel NA IENKOR IZOMSODSZ EROSODSZ NEM A RINGBEN ! AZT AJANLOM HOGY HA CSAK A MELLIZMAID AKAROD NOVELNI AKKOR VEGYEL RESZT EGY HAROM HONAPOS EROSITESBEN A BOXTEREMBEN ! HIDD EL MEG FOGSZ LEPODNI
2015. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy én nem akarok bokszoló lenni :D...meg tudom h nem ilyen egyszerű a boksz, hogy csak a ringben ütik egymást, tisztában vagyok vele nyugi :D...ha tehetném még bokszra is eljárnék, de NEM JAVASOLT MELLIZOMRA EDZENEM...viszont szeretnék vmit csinálni/ edzeni...tehát itt a kérdés az h mennyire terheli az ütögetés a mellizmot, mert krav magán is azért kell ütni is, mert most a fekvőtámaszt ki tudom kerülni, de ha ütni kell azért azt jó lenne csinálni
2015. jan. 29. 20:31
 3/4 anonim válasza:
nem ajanlanam ! hisz mikor utszt az egesz testeddel egy pontba vezeted az erodet elindul a bokadtol ahogy rafordulsz a csipoddel folytatodik es veggul a kezeddel vegzodik ! nos itt az a probmlema hogy amikor ket test egymasnak feszul ott vissza uto ero hatalmas es az mind a valadra es a mell izmod tompintja ! a boxolok tanuljak is a boxot nem csak csinaljak ;) xD
2015. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Box és kravmaga ég és föld.
2015. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!