Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan és mit sportoljak...

Hogyan és mit sportoljak középiskolai kollégiumban?

Figyelt kérdés
Van tíz kilogramm feleslegem, amit szeretnék minél kevesebbre csökkenteni. Minden nap háromra érek haza, kivéve kedden, akkor négyre mert gyógytesim van. Mit, mikor és hogyan mozogjak? Az evéssel szerintem nincs gond, reggelizni azt szoktam, amit adnak, ebédelni zacskós levest, vacsorázni pedig egy almát. 16/L

2015. febr. 1. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogynem van baj az evéssel, ez sajnos így nem jó. Gyakrabban kéne étkezned, és minőségit, a zacskós leves amúgy is hulladék, az egy alma pedig nem vacsora. Alapvetően diétáznod kéne, anélkül nem tudsz fogyni. Azt neked kell eldönteni, hogy mit sportolj, nem tudom, hogy mire van lehetőséged.
2015. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az evéssel sincs minden rendben.. Próbálj rendszeresen normális ételeket enni. Alakíts ki egy napirendet amiben megvan mikor eszel, egy nap 5x. És mellette sportolj, ha csak a koleszon belül van lehetőség esténként csinálhatsz felüléseket, gyakorlatokat. Viszont ha van lehetőség járhatsz futni is.
2015. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!