Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, ez jónak...

17 éves vagyok, ez jónak számít? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
17/F vagyok, 1 éve kezdtem a testépítést, Kb. Fél éve csinálom komolyabban, a múlthéten elkezdtem egy erőemelő edzéstervet, fekvenyomás 80 kg-val megy(én 77 kg és 176 cm magas vagyok), felhúzás 100 kg-val megy 3x5, guggolás meg 77 kg-val megy! Tudom vannak jobbak is, de mégis milyennek számít ez a koromhoz képest?

2015. febr. 2. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan sincs hogy a "korodhoz kepest" mert a korodban ugyanugy vannak profi súlyemelők es gizda pawagyerekek.


Jonak az az szamit ha a sajat testsulyoddal tudsz guggolni,nyomni es a 2x esevel felhúzni.

Neked a felhuzas gyenge,a tobbi jo.

2015. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A felhúzás a legnehezebb. Csinálj belőle sokat és csak megszokod. Ugyanis te könnyű vagy mint a pehely. Én is erőemelő akarok lenni. 184 magas és 90 kiló vagyok. Egyél sokat hozzá!
2015. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!