Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhetek olyan gyorsaságot...

Elérhetek olyan gyorsaságot es pontosságot mint a zöld íjász?

Figyelt kérdés

A jelenlegi gyorsaságom:28 mp alatt 13 nyíl

A pontosságot nem tudom leirni de ha nem gyorsaság a lenyeg akkor 10/7-8.Es azt a szintet szerintetek hány hónap alatt erhetem el?



2015. febr. 3. 16:37
1 2
 1/20 anonim válasza:

Esetleg ha szuper sportolònak születtél😄

Viccen kivül.Hàt ha nagyon sokat gyakorolsz és hiszel.magadban akkor esetleg lehetsz olyan mint a "zöldìjàsz" ehez évek kellenek nem hònapok.

Remélem tudtam segìteni.

2015. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:

[link]

a pali csak 10 évig gyakorolt

am a videó arrókl szólt, h a pali rájött, h régen teljesen másképp lőttek az íjjal, így gyorsíthatsz a sebességen, a pontosságon csak gyakorlással

2015. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezt a fickót ismerem de az a hiba benne h a kézben tartott nyilak nem túl praktikusak ha mondjuk meg akarsz vmit fogni és olyan kéztartással 30#-nál nem húz ki erősebb íjat.
2015. febr. 28. 10:46
 4/20 anonim válasza:
Hogy lősz 28 mp alatt 13 vesszőt pontosan célba? Ha említetted, hogy nem fogod a vesszőid.
2015. ápr. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Amikor csak a gyors lövést gyakorlóm akkor pontosságra nem figyelek.A pontossagomat arra írtam amikor csak a pontosság a lényeg nem a gyorsaság.
2015. ápr. 7. 17:26
 6/20 anonim ***** válasza:

Az a ficko konkretan 45-50fontos ijat huz ki (valahol emliti), a keztartasa meg pont a ketkezes dinamikus feszites alapjan van...

Ettol fuggetlenul, megneznem a 28mp alatt 13 nyilat, mert pontossag ide vagy oda, az elegge elmezonyos ertek.

A pontossagon segithet, ha elegge konnyu ijat hasznalsz, igy nem kell erolkodnod.

A pontossagod pontosan milyen tavolsagra is vonatokozik?

Amugy, a pontossag-gyorsasagodat leginkabb pont ugy fejlesztheted, mint az a pasi, hogy alternativ utakat keresel, mert a tradicionalis ijkezeles sebessege limitalt. Karsai peldaul tradicionalis modon ijaszkodik, eros ijjal, es szerintem o sem teljesit 28/13-as lovesgyorsasagot. Szoval, valami santit a kerdesben. Persze, ha az cslzas nelkuli ratesz-kihuz-lo-valami lesz mod, akkor talan lehet...

2015. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
20-15 kb.
2015. ápr. 9. 17:15
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazából kisgyerek koromban vettem íjat a kezembe először,viszont most próbáltam ki ezt a gyors lövést először és hát én is meglepődtem hogy egészen jól megy.
2015. ápr. 9. 17:17
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy dolog van, amit nem ertek ezzel a gyors loves modszerrel.

Hogy oldod meg, hogy rendesen helyezd fel a vesszot az idegre? Tehat, hogy ne alljon befele a toll? Ez a egyetlen, amit nem talaltam sehova leirva, pedig erdekelne. :)

2015. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem igazán fontos.Nem szoktam figyelni.Viszont az egy jó megoldás szerintem ha feszülős tegezt veszel(lapos) nem pedig ömlesztett(henger) és beleigazítod a nyilakat úgy hogy kihúzásnál már ne keljen rá figyelmes!;)
2015. ápr. 12. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!