Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elérhetek olyan gyorsaságot...

Elérhetek olyan gyorsaságot es pontosságot mint a zöld íjász?

Figyelt kérdés

A jelenlegi gyorsaságom:28 mp alatt 13 nyíl

A pontosságot nem tudom leirni de ha nem gyorsaság a lenyeg akkor 10/7-8.Es azt a szintet szerintetek hány hónap alatt erhetem el?



2015. febr. 3. 16:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha nem figyelsz ra, hogy kerulod el, hogy kiloveskor roncsolja a tollat? hogy a pontossagrol ne is beszeljek?

Tenyleg, milyen veszoket hasznalsz, es milyen ijjal?

2015. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Miert baj az ha roncsolja? Veszek újat:D

32#-os kassait(a pontos nevét nemtom)

És egy 50#-os martin sabert

2015. ápr. 13. 18:55
 13/20 A kérdező kommentje:

A saberhez carbon vesszőt gumi tollal

A kassaihoz fa vesszőket

2015. ápr. 13. 18:56
 14/20 anonim ***** válasza:

Engem mondjuk zavar(na) ha roncsolja, megiscsak erdemes lenne elkerulni, tobb okbol is, aminek az egyik oka, hogy nem vagyok milliomos. :)

De, oke, vegulis, valamire kolteni kell a penzt.

Viszont, a pontossagot neked nem zavarja, hogy megdobja a toll a vesszot?

(En alig ket eve kezdtem, szoval, valojaban szivesen tanulok uj dolgokat. :)

2015. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott valami! En telen lőttem gyorsan es akkor kesztyűben ez nem számított de Mostmár nagyon jól működik az hogy a nockon a vezértollal egy síkban van egy kis dudor es azt tök egyszerű kitapintani egy pillanat alatt.
2015. ápr. 13. 21:33
 16/20 anonim válasza:
58%
Minden tiszteletem, de te lőttél már valaha? Nem figyeled, hogy a vezértoll merre áll? Ez valami vicc? 28 mp alatt lősz 13 vesszőt? Maadat szeretnéd àtverni vagy minket? Ha olyantól kérdezel, aki íjász, számíthatnál rá, hogy észrevesszük ha valami sántít... Szerintem most kérdezd meg inkább az igazi kérdésed, nagyon szívesen segítek bármi kérdésed van.
2015. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Amúgy te miért kötekszel? Mert valaki jobb mint te? Vagy nem értem mi a problémád.Gyors lövésnél nem nézem, de amikor a pontossag a lenyeg akkor igen.
2015. ápr. 18. 11:23
 18/20 A kérdező kommentje:
És igen 28 mp alatt 13 vesszőt lövök.
2015. ápr. 18. 11:25
 19/20 anonim válasza:
A zöld íjász egy film.Bár nekem is tetszik de van különbség az élet és a fikció között.De ha 5 évig egy lakatlan szigeten kell élni miközben bérgyilkosok vadásznak az emberre talán lesz olyan gyors és pontos is.
2016. jún. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Kiderült tévedtem.Így jár ha valaki inkább filmeken fotelben nevelkedik.Nem kell 5 év.

[link]

2016. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!