Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szükségem lenne fehérje...

Szükségem lenne fehérje étrend kiegészítő porra nőként, ha?

Figyelt kérdés

Viszonylag sokat mozgok, végzek súlyzós és saját súlyos edzést is, valamint aerob mozgást is végzek. Szálkásító diétát tartanék, viszont míg a Ch szükségletemet tudom fedezni, de a napi fehérje mennyiség (81-108 g) csupán töredékét, kb. 40 g-ot tudok bevinni a szervezetembe. Beruházzak egy fehérjeporra vagy nem szükséges? Ha kell, akkor milyet javasoltok, mivel már nézegettem őket, de nem tudom magamat kiismerni köztük.

köszönöm!

22/N



2015. febr. 5. 20:46
 1/6 anonim válasza:

szia!

én Scitec Nutrition 100 % Whey Proteint használok és csak ajánlani tudom. Szerintem érdemes erre beruházni, mert ha tényleg komolyabban edzel, akkor szüksége van a szervezetednek az elegendő fehérjére.

2015. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aikiboxer ***** válasza:
Miért nem tudsz több fehérjét enni? Undorodsz a hústól, vega vagy, vagy...?
2015. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. febr. 5. 21:03
 4/6 A kérdező kommentje:
nem undorodom a hústól, csak egy betegség miatt a gyomrom nem tudja "befogadni" nagyobb mennyiségben
2015. febr. 5. 21:06
 5/6 aikiboxer ***** válasza:
Én is azt tolom mint az #1 (Scitec 100% Whey Protein Pro-t), ha véletlenül pattanásos lennél tőle akkor ugyanebből izolátumot (zöld dobozosat).
2015. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
neked is köszönettel tartozom!
2015. febr. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!