Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárig leszeretnék fogyni,...

Nyárig leszeretnék fogyni, valaki segítene nekem?

Figyelt kérdés
Laposabb hasat szeretnek,illetve nagyobb feneket. Milyen étrendet illetve mozgást ajánlanátok? (kondin és úszáson kívül!!)
2015. febr. 5. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Futás?Szobabicikli?


Bár hasizomerősítő gyakorlatok is kellenének.


Tudod,ilyen hozzáállással,hogy nem akarsz csinálni semmit,nem lehet:)

2015. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsőkörben dönts, hogy fogyni, vagy nőni szeretnél... aztán a célnak megfelelő diéta és megfelelő testmozgás.
2015. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az izmos hashoz es nagyobb fenekhez izmot kell felszedni aztan ledietazni hogy lapos hasad legyen es ne legyel zsiros.


Ezek NEM mennek egyszerre mert külön etrend es edzes kell hozza.

Összetett dolgok es mi neked ide nem fogunk regenyt irni.

Töltsd le a "Sarga Kapszula" cimű netes kiskönyvet vagy latogass el a builder.hu oldal női szekciojaba.


Az ott leirtaknal egyszerűbb es hatekonyabb modszer nincs. Női torbakkal,DVD-s bohockodassal es fogyidietakkal sose lesz jo alakod,nemhogy nyarra..

2015. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első: sajnos ez nem hozzáállás kérdése. 40 és még pár kilométeren belül sajnos nincs ahova mehetnék kondizni vagy úszni.Az még oké lenne ,ha egy héten egyszer kéne..de ha eredményt akarok szerintem azt úgy nem lehet.És anyagiakban is sok.

Másodiknak és harmadiknak köszönöm a választ.

Inkább otthoni tornát végeznék + étrendet.Ha valaki tud még esetleg segíteni írhat.

A hármasnak még annyit ,hogy nem vagyok biztos,hogy jó oldalt kaptam.Esetleg egy linket kérhetnék? Köszönöm előre is ☺

2015. febr. 6. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy pár kézi súlyzót.


Végezhetsz vele guggolásokat.

Hasazáshoz nem kell súly sem.

Futni tudsz a természetben is.

2015. febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Builder hu

Ez az oldal.

Nem kell megijedni az izmos ferfiak kepetől..

2015. febr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!