Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni, es feszesedni szeretne...

Fogyni, es feszesedni szeretnek a konditeremben, de vastagodni nem. Hogyan csinaljam, es hanyszor?

Figyelt kérdés
163 cm, 57 kg vagyok. Igazabol a hasammal, a felsotestemmel nincs gondom. Viszont egy kicsit szeretnek combbol, popsibol fogyni. 5-6 kg-ot. Mikor edzek, 40percet vagyok az elliptikus treneren. Kb. 9-10-es sebesseggel csinalom. Aztan lepcsozok 2x10 percet. Eleinte 10-es fokozaton, majd az utolso 3percre felveszem 15-re. Utana mindig edzek a combizomra (elso,hatso,belso es kulso.) kis sulyokkal; 15-25 kg. Ezzel az edzestervvel terveztem heti 4alkalmat, de annyira megszereztem hogy minden nap jarnek. Attol felek hogy ujra vastagodni fogok ettol, regennl igy tortent. sokat jartam, bar ha jol emlekszem akkor sokat ettem es nem kardioztam ennyit. A velemenyek most tenyleg nem erdekelnek, hozzaerto emberektol szeretnek olyan valaszokat amik tenyleg segithetnek, esetleg ha lenne olyan aki leirna, combbol-popsibol milyen edzestervvel es milyen etrenddel fogyott, nagyon nagyon halas lenbek! :-) koszonom elore.

2015. febr. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A "vastagodastol" ne felj,nőkent soha nem leszel tul izmos dopping nelkül.

Ha fogyni akarsz akkor heti 3x45 perc ellipszistrener es egy NORMALIS EDZES.

Ezt a kis sulyos bohockodast hagyd mert semmi ertelme.


Es legyen dietad.

2015. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:

Gyakorlatokkal nem tudsz hatással lenni a zsírra, csak az izomra. Tehát izmot növelhetsz, ha akarsz, de fogyni nem fogsz attól, hogy az izmot növeled a zsír alatt. Nem alakul át az egyik szövet a másikba. :)

Az izom szép, nem kell félni tőle nőként sem. A "túl sok izom" illegális szerek, grammra kiszámolt étrend és sok év edzés után jöhet csak szóba, csak úgy nem épül az fel, ettől nem kell tartani :)

2015. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!