Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szombathelyi Westside...

A szombathelyi Westside TSE-be mostanában is be lehet iratkozni vagy csak a kijelölt időpontban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátnőmmel oda szeretnénk járni táncolni. Megnéztem a honlapját és csak egy beiratkozási dátumot találtam, de arról lekéstünk. Az lenne a kérdésünk hogy lesz-e majd még később lehetőségünk beiratkozni, vagy már végleg lekéstük? Aki oda jár(t), az írna privátot vagy ide hogy milyen a suli? Milyenek a tanárok, emberek stb.? Előre is köszi!!

2015. febr. 18. 16:44
 1/2 anonim válasza:
Szerintem bármikor be lehet iratkozni, menjetek el vagy hívjátok fel őket. Én egyszer voltam, de nem tetszett meg és nem is bánom. Akik ott táncolnak legtöbbjük nagyképű.
2015. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
És? Ha nagyképűek is vannak? Én oda járok 3 éve, most kezdtem a 4.-et, és igazából ki lehet bírni. Lehet hogy néha kikészülök a Madarász kisasszonytól, de ki tudtam bírni :D És év közbe is lehet jönni. A csabiék szívesen fogadnak. Kérdezd meg. Itt az edző facebookja: [link]
2015. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!