Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti merre szoktatok futni...

Ti merre szoktatok futni Budapesten belül, ami biztonságos is?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam futni, de pl. a Margitszigeten van külön futópálya, ami elvileg nem roncsolja annyira a bokát/térdet sem.
2015. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a biztonság nagyon függ attól, hogy mikor akarsz járni. Ott van a Margitsziget, Városliget, Népliget, Rákos-patak partja, a Gellért-hegy környéke, a rakpartokon is sokan például.

Itt van egy oldal, fel lehet tölteni útvonalakat. Itt rá tudsz keresni, hogy tifelétek hová járnak többen futni.

[link]

2015. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Római-part belső részein több szálloda, aparmanhát, étterem van, ott esténlént is van élet, sokan futnak, és még hangulatos is.

Kicsit tovább, a Pükösdfürdő utcától a Barát-patakig terjedő gát is népszerű futóhely.

A kettő között vagy egy télen kevésbé forgalmas szakasz, de tavasztől őszig egészen a Luppa-szigetig benépesül a part. Így kb. (egy irányban) 7 km folyamatosan futható út van.

2015. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kopaszi gát, és a Kelenföldi erőmű melletti park, mióta felújították nagyon szép. Vízisport szakosztályok működnek, vendéglátóipari egységek vannak ott, így élet is van.
2015. febr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 harminezer oxigén ***** válasza:
50%
VIII. kerület, sötétedés után :D ott legalább biztos, hogy futni fogsz, nem csak lazsálni.
2015. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 25. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
X. kerület, Sportliget.
2015. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!