Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. Elkezdtem...

Fogyni szeretnék. Elkezdtem járni konditerembe, de az állóképességem 0-val egyenlő. Mennyi idő után fog ez javulni?

Figyelt kérdés

Először voltam konditeremben, de csak 10 percet bírtam a taposón, a biciklin, és az elliptikus tréneren is, de ezek a 10 percek után majdnem elájultam, el is szédültem.(165 cm vagyok és 75 kg) Ez borzasztó eredmény ugye? Mikor fog ez javulni? Heti 3-szor szeretnék eljárni.

Vagy rosszul tettem, hogy rögtön ott kezdtem, előtte itthon kellett volna próbálkoznom?



2015. febr. 22. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

1) FOKOZATOSSAG. Eloszor csak setalj es lassan kocogj.

2) 3 kardiógepnek mi ertelme van? Ez nem eri meg kifizetni a kondiberletet.

3) Étrend,vitamin,viz,pihenes?

2015. febr. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A futópadot állítsd olyan tempóra, amilyenen már gyorsan kell sétálnod, de még nem kocogsz (általában ez olyna 6 körüli sebesség). Azt tartsd meg! Ezután lehet emelkedőn végezni ugyanezt.

Illetve az ellipszis tréneren is ehhez hasonlatosan, először csak olyan tempót válassz, amivel simán menne a 20 perc.

A taposót (lépcsőző gépet) egyelőre hanyagold. Az a legnehezebb mind közül ráérsz te még arra. Juss el oda, hogy az előbbi kettő gépen 20-25 perc gond nélkül menjen.

2015. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2015. febr. 26. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!