Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnaptól konditerembe fogok...

Holnaptól konditerembe fogok járni. Nem bírtam már tovább elnézni, hogyan elpunyultam. Nagyon gyenge az állóképességem egy kis mozgástól is már kapkodom a levegőt. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Mit ajánlanátok? Milyen gépeket használjak mennyi ideig az első edzés milyen hosszú legyen?

2012. aug. 30. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Mi vagy? Fiú? Lány? Növény? Állat? Tárgy? Hány éves vagy, Batman? Negyven vagy hetven? Hány kiló vagy, Batman? Negyven vagy hetven? Hány fogad van, Batman? Egysem, egysee-eem. Mi a célod, Batman? Mondjad, vagy mutassad?
2012. aug. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18 lány 85 kg 172 cm
2012. aug. 30. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
18 lány, hát kicsit zsufi lesz, ha mind bementek, de majd vetésforgó. Ha fogyni is akarsz, akkor az nem úgy van az, hogy csak bele a lecsóba, oszt jóvan, első lépés a szálkásító diéta, amit már nem kell külön megkérdezni, hogy mi, mert tele van vele a rovat meg az interweb. Aztán megnézed ugyanazon az interweben a gyakorlatokat minden testrészre, hogy hogyan kell végrehajtani, nézel egy kezdő átmozgató edzéstervet, minden(!) testrészre csinálsz 1-2 gyakorlatot, vagy amennyit ír a terv, aztán utána meg mondjuk futópadozol fél óra negyven percet. Azt úgyis annyira szeretik a lányok. Nem kell gyorsan futni, az erőteljes séta is megy, ha nagyon nem bírod, pihenj, this is not sparta. Előbb szerintem meg kéne szabadulni attól a túlsúlytól, úgy könnyebb lesz az életed.
2012. aug. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Wash jól nyomod :)

Linkelem a dolgokat: [link]


Szálkásító diéta: napi 3g*testtömegkg fehérje kell és 1,5-2,5g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz étrendeket is: [link]

2012. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kösz (:

Ahhoz képest nem tudom, mi ez a 30%...

2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!