Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fájós térddel csinálhatok...

Fájós térddel csinálhatok fekvőtámaszt?

Figyelt kérdés
Fekvőtámasz közben nyilván nem a térdem mozog, de tartja a lábam a súlyom egy részét.
2015. febr. 28. 22:57
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ne nagyon, ha tudsz akkor inkább nyomj fekve.


De nem írtad le hogy ez egy krónikus fájdalom ami talán nem annyira súlyos vagy egy frissen szerezett sérülés miatt van? Jó lenne ezt tisztázni.

2015. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben is fájt néha, de amikor mozogtam, elmúlt. Mostanában viszont nem nagyon múlik. Súllyal sosem guggoltam, és mostanában semmi olyat nem edzettem, aminek köze lenne hozzá, kivéve a "sima" guggolást meg lépcsőzést. Én attól tartok kopás, elkezdtem szedni egyből ízületvédőt, hátha ...
2015. márc. 1. 00:24
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy hogy már arra gyanakszol kopás? Csináltál már előtte huzamosabb ideig olyant amitől szerinted elkophatott?
2015. márc. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!