Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hastánc. Hogy tanulhatnám meg...

Hastánc. Hogy tanulhatnám meg a hashullámot (belly roll)?

Figyelt kérdés
Láttam videókban, hogy külön behúzzák a has alsó és felső részét, azután pedig ezt csinálják gyorsan, és így keletkezik a hullám. De én nem tudom elválasztani a két részt. :( Hogy lehet ezt megtanulni?

#hastánc #belly roll #hashullám
2015. márc. 1. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
sehogy, ez tipikusan egy olyan dolog, amit vagy tudsz, és akkor már gyerekkorod óta ezzel hülyíted a népet, vagy nem... pont olyan ez, mint a szemöldökök külön mozgatása, vagy az orrcimpa mozgatása.
2015. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Glissade* ***** válasza:
100%

Én tudok hashullámot ;)

Gyerekkénk nem tudtam, majd megtanúltam! Tehát megtanulható mindenki számára!

2015. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 *Glissade* ***** válasza:
100%
Valójában a hashullámot 2 írány, aki nagyon ügyes az 4 irányba csinálhatja!
2015. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Glissade, és hogy tanultad meg? Hogy lehet gyakorolni?
2015. márc. 2. 11:30
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is sokáig gyakoroltam a hullámot, még közel sem tökéletesen, de megyeget. Nekem könnyebb, ha a hátamon fekszem, és elképzelem, hogyan áramlik a levegő (a hasamba veszek ilyenkor levegőt) + youtube :)
2015. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

valahogy sejtettem már mikor írtam a választ, hogy majd jönnek, akik "megtanulták" (valójában csak rájöttek, hogy megtudják csinálni...)

de nem baj kérdező, próbálkozz csak, csak ne csalódj nagyot, ha mégsem tudod "megtanulni"

2015. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös: köszi szépen! :) Nem olvastam még a válaszod, de végül nekem is ezzel a technikával történt valami először. Láttam egy videóban, hogy pénzérmét tettek a köldökre, és az illető azt próbálta mozgatni. Én is ezzel próbálkoztam, szintén háton fekve, és egyre jobban megy a dolog (persze még messze nem tökéletes). Köszönöm a segítséget, és sok sikert a továbbiakhoz! :)

6-os: Szerintem mindenki képes rá, hogy mozgassa azokat az izmokat, vagyis mindeki "rá tud jönni", hogy meg tudja csinálni. Csak van, akinek ez nagy munkába kerül, de a kitartás meghozza a gyümölcsét. :)

2015. júl. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!