Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le hasból?...

Hogyan fogyjak le hasból? Vagy inkább erősítenem kéne?

Figyelt kérdés

Nem sportolok meg mozgok semmit, már kb 3 éve, tudom hogy ez így rossz és szeretnék változtatni. Nem vagyok kövér, normális alakom van (167 cm és 52kg) de a hasam kicsit nagy. Nem tudom igazából eldönteni, hogy zsír van-e rajta, vagy pedig azért néz ki úgy, ahogy (lóg petyhüdten lefelé) mert ennyire edzetlen. Sajnos magamról nem tudok képet feltenni, de ehhez hasonló az én hasam is: [link]


Nekem nincs ekkora mellem, mint a képen szereplő nőnek, elég lapos vagyok, így a hasam sokszor jobban kidudorodik, ha pl kicsit sokat eszek. Oda akarok kijukadni, hogy mit tehetek ez ellen? Erősítő gyakorlatokat végezzek (olyat is olvastam h olyanoknak van ilyen nagyobb hasa, akiknek gyenge a hasfaluk) vagy pedig valami fogyásos dolgot (diéta meg minden). Tudom h nincs helyi fogyás úgyhogy gondolom akkor mindenhonnan fogynék bár máshonnan nem kell és az se biztos hogy hasból kellene.

Ilyen hasnak örülnék a legjobban :) [link]


Kérlek értelmes válaszokat írjatok és olyanok akik értenek hozzá, nagy szükségem van a segítségre!



2015. márc. 3. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kicsit zsiros,izom meg nincs.

A feminat meg FELEJTSD EL tele van baromsaggal.


Builder.hu,női edzestervek.

2015. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első link nekem személy szerint jobban tetszik, mint az a gebe a másodikon.
2015. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!