Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így is lelehet fogyni?

Így is lelehet fogyni?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy úgy is lelehet e fogyni hogy megeszek valamit pl.:kakaós csiga (kb 400kcal?) de utána lemozgom (van futógépem)? Előre is köszi a válaszokat:)

2015. márc. 12. 14:36
 1/6 Csiß ***** válasza:
Sajnos a fogyás ott kezdődik,hogy nem eszel kakaós csigát :(
2015. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom de ez csak egy példa volt :S
2015. márc. 12. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel a módszerrel maga az elv lenne leköpve.A diéta célja,hogy olyan tápanyag kerüljön a testbe,ami hasznosítható tápanyag,egészséges és az inzulinszintet sem cseszteti.A kakaós csiga nem tartalmaz hasznosítható tápanyagot és emeli az inzulin szintet.
2015. márc. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
természetesen igen, ha lemozgod, de átlagos emberek nem tudnak annyit lemozogni. Most ne abbol indulj ki hogy a cardio gép neked 400 kcal-t ír ki 30 perc tekerésre vagy egy kis kocogásra, mert az szrt se számít hogy mit ír. Példa: én tegnap pl biciklis edzést tartottam, 4 órás majdnem folytonos tekerés, sokszor hegyre felfele + szél (25km/h átlag tempó ) ezzel elégettem kb 1500 kaloriát. az nagyjábol 3 kakaos csiga.Viszont ha én ugyanúgy ennék mindent ahogy bármelyik nap, csak benyomnám azt a plusz 3 csigát, akkor kb egész nap éhes lennék, viszont rendes tápláló dolgokkal, tudom tartani azt a teljesítményt. Persze ha sportoló vagy akkor belefér a kakaós csiga is, pl sport előtt mert felhasználod energia ként, de én pl nem szeretem mert nehezen emésztem az ilyen cukros szrokat, aztán csak forog a gyomromba, futás vagy bármilyen sport alatt. De a kérdésre válaszolva, ha te ledolgozod azt a kaloriamennyiséget akkor megeheted, de mondom még1x amit a futógéped ír azt kb oszd el 2-vel és azzal számolj. Amúgy meg hosszú távon nem fogod bírni , és értelme sincs, mert könnyen félreszámolhatod magad. Tudom mert anno én is csináltam volt hogy lefutottam 15-20 kilométereket is csak hogy bármit ehessek, de fogyjak , és nem fogytam, pedig mondom napi 10km fölött futottam, csak sokat kajáltam, direkt azért hogy megnézzem fogyok e így is. ezt kb egy hónapig csináltam és minimális volt a változás(1-2 kilo minusz), inkább izomból eresztettem picit, és aztán vissza is szedtem a kilókat, gondolom izomba, zsírba tuti nem.
2015. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)A kakaós csiga csak egy példa volt mert éppen annak jutott eszembe hogy mennyi kcal tartalma:) És nem is úgy gondoltam hogy mindennap bezabálok utána meg lefutom. Egyébként úgy szoktam futni/gyors sétálnibhogy 15 ös emelkedőn 6 os tempóval, kb 1 órát. Nem szeretnék sokat fogyni csak pár kg-ot , meg nemrég hagytam abba a sportot (sajnos tanulás melett nem tudnák járni ;( ) és hát azóta kicsit "ellöttyedtem" és felszedtem 1-2 kg ot.
2015. márc. 13. 00:37
 6/6 Csiß ***** válasza:
Nem kötekedni szeretnék,de nekem napi 8 óra munka és 3,5 óra utazás után jut idő egy óra kocogásra.Neked ez iskola mellett hogy nem jön össze?Sosem értettem ezeket a kifogásokat.Főleg iskolásoktól.
2015. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!