Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat csináljak...

Milyen gyakorlatokat csináljak ezeken kívül?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hétig minden napi csináltam 200 fekvőtámaszt, ez elég sokat erősített a karomon ,mert előtte egyszerre 3x tudtam kihúzni magam ,most pedig 9x is.2 hétig nem csináltam csak napi 9 húzódzkodást.Most egyhuzamban 38-40 fekvőtámaszt tudok csinálni.De szeretnék hasra és lábra is eddzeni a fekvőtámaszok mellet.Nem tervezek csak minden második nap 100 fekvőtámaszt csinálni.Gondolom a has és láb edzéstől fogyni is fogok ,mert 14 éves vagyok 165 cm és 62 kg.Próbálok figyelni az étkezésemre is.Tehát milyen gyakorlatokat csináljak még,és ha van tanácsotok akkor szívesen fogadom.Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 15. 10:24
 1/1 A kérdező kommentje:
A bemelegítést és a nyújtást ,hogy csináljam?
2015. márc. 15. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!