Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyáshoz tudtok tanácsot...

Fogyáshoz tudtok tanácsot adni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék lefogyni, de az egészség az elsődleges szempont, nem a kinézet. Ezért is kérdezek, és nem szedek semmilyen tablettát stb...


Szóval először is.


Adataim: 17/F 178 cm 118 kg


Mivel persze főleg zsíros vagyok, mint izmos, ezért szeretnék először fogyni, és utána izmosodni komolyabban (persze fogyás alatt is erősítek).


Jelenleg az étrendemmel nincs nagy problémám, nem eszek felvágottakat, kész, fagyasztott vagy gyorskajákat, fehér lisztet valamint cukrot. Minden nap eszem zöldséget, gyümölcsöt. Nem iszok csak vizet, natúr (ízesítetlen) teát, esetleg teát, vagy citromos vizet. Ezt most egy hónapja csinálom, és szerencsére egész jól bírom, nincc komolyabb hiányérzetem semmi iránt.


Na és a mozgás. Ugye mivel gimis vagyok, egy héten van 3 tesiórám, amit általában kihasználok, és annyit mozgok amennyit csak bírok. Ezen felül heti 3x edzek (fegyencedzés, azaz saját testsúlyos edzés) valamint 3x végeznék egy héten valami olyan edzést, ami a fogyásomat segíti. Ez volt már kerékpározás (heti 3x 16 km) de ezt nem bírtam, mert már nem bírtam ülni, és a nemi szervem is fájt, h sokat előrehajolva tekertem. Szóval szeretek biciklizni (volt már egy nap 60 km is) de nem rendszeresen és hosszú távon. Aztán csináltam a norbi duci tréninget, de nekem az lassú, és valami pörgősebbet szeretnék. Volt egy intervallum edzés, amit régen csináltam, szerettem is, meg elvileg látszott is rajtam, hogy fogyok (2-3 hónap után), de azt mondták, hogy hagyjam abba mert szét fognak menni az ítületeim. Azóta se találtam olyat, ami tetszene. Szerintetek nagy baj lenne ha ezt csinálnám?


Vagy van más ötletetek? Előre is köszönöm!


Ezt csináltam:

[link]



2015. márc. 22. 13:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Megoldódtak a problémáim, azért köszönöm. 😊
2015. aug. 7. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!