Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki segítene nekem megmonda...

Valaki segítene nekem megmondani, hogy ez esetben mit tegyek? Nagyon megköszönném, ha kapnék hasznos tanácsot, lehetőleg olyan valaki írjon, aki ért hozzá!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Diétázom már egy ideje,és futok mellé heti 3-4x, jól is megy,fogytam is 4kg-ot,aminek nagyon örülök. Viszont..a fenekem is nagyon lement,és még lenne mit alakítani a combomon, és úgy érzem menne is futással,de az a baj,hogy már szinte semmi seggem nincsen.. Nem akarom hogy az a pici maradék is lemenjen, VISZONT SZERETNÉM HA MÉG VÉKONYABB LENNE A COMBOM.. Mit kéne tennem,hogy elérjem azt az állapotot hogy vékony a combom,de a fenekem is jó legyen? Nyárig mindenképpen el szeretném érni..Szerintetek lehetséges lenne még addig elérni, legalább valamennyire? Szinte bármit megtennék már érte :/ És ha igen,akkor hogy csináljam? Diétázzak tovább,de egészítsem ki a futást tornával? Kérlek segítsetek..Előre is köszönöm!

2015. márc. 26. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Először izomtömeg kellett volna a fenekedre komoly súlyzós edzéssel, tömegnövelő étrenddel. Most is az kellene. ÉS ha már kerek, izmos a fenék, akkor kell szálkásítani. De irányítani nem lehet a zsírleadást, olyan nincs, hogy combról lemegy, fenékről meg nem. Ja, és zsírleadásnál is kell erősítő edzés!
2015. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor tömegnövelő étrend kéne+ súlyzós edzés? Nem lehetne csak kifejezetten olyan tornagyakorlatokat végezni amik a feneket erősítik?
2015. márc. 26. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudod terhelni a feneked súlyzó nélkül. Üres guggolásokkal és kitörésekkel nem adsz neki elég stimulációt.
2015. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem..De ehhez muszáj a tömegnövelő étrend? Vagy anélkül is működhet?
2015. márc. 26. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő étrend annyit jelent, hogy kalória pluszban kell lenni, akkor tudsz izmosodni. És az étrend elég fehérjét is kell hogy tartalmazzon. Napi kb. 1.8- 2g x ttkg fehérje legyen meg.
2015. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát: Tömegnövelő étrend+ súlyzós edzés,és miután már szép kerek a fenék,utána lehet csak szálkásítani,igaz?
2015. márc. 26. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. De mehet heti pár kardio ilyenkor is (izomnöveléskor), mert jó a szív- és érrendszernek. Csak ugye több kaja kell, hogy az edzésekkel elégetett kalóriàkat pótold.
2015. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél,köszi :)!
2015. márc. 26. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!