Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Földharchoz szeretnék vásároln...

Földharchoz szeretnék vásárolni térdvédöt. Valakinek valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
Linknek,képnek örülnék

2015. márc. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

minek kell térdvédő? szallagsérülés prehab, rehab, vagy csak nem tudsz rátérdelni a patellára, és azt védenéd? Versenyre? edzésre?


mert mindegyikre más cucc kell...

2015. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most csavarozták a térdemet és hátsó szalag szakadásom is volt:).Enyhe kopásom is volt.Szilánkok is voltak,de azt kipucolták.Nemakarom hogy ujból legyen.Valahogy megkell fékeznem ezt a sérülés folyamatot:)
2015. márc. 28. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:

hát, ha ennyire szétment a térded, és "most csavarozták" akkor talán az orvosodat, vagy egy sportorvost, gyógytornászt kéne megkérdezni, milyen térdvédőt javasolnak, ami passzol a sporthoz, meg a térdedhez is. Nem pedig itt az okoskodó hülyegyerekeket.


De a térdvédőnél sokkal fontosabb, hogy hogyan, és mikor kezdesz el újra edzeni.

2015. márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a Most novemberbe volt.Jelenleg is rehab alatt vagyok.Néha lemegyek edzésre,bár a térdem nemigazán értékeli :)
2015. márc. 28. 08:57
 5/5 anonim ***** válasza:
ismerős. mindenesetre én 2x is meggondolnám, hogy mit vállalok be edzésen. Még senkit sem láttam, akinek a rehab térde jobb lett a bunyótól, térdvédővel, vagy anélkül. olyat viszont nemegyszer, hogy valaki eltűnik 3 hónapra, visszajön edz egy hetet, aztán megint 6 hónap pihi. mert szétcseszte a frissen gyógyult térdét.
2015. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!