Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi motivált arra hogy elkezdjé...

Mi motivált arra hogy elkezdjél edzeni?

Figyelt kérdés
Akár futás,akár kondizás , bármi olyan dolog ami erősí valamilyen szempontból
2010. febr. 17. 18:54
 1/8 anonim válasza:
suliban, 5 osztály körül, mindig engem vertek a nagyok, és az erősebb osztálytársak:D..azóta edzek..és hát azóta én verem őket..vagyis hát visszakapták már azt amit adtak..:D
2010. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
nézz a tükörbe... :D
2010. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az, hogy nemsokára itt a nyár és tök plöttyedt vagyok. Igaz 59kg vagyok és 167cm, de nem vagyok izmos, szal rámfér az edzés.
2010. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha nem lennének edzenék nem lenne akkora önbizalmam, se nem érezném jól magam, de szerintem ez elsősorban a külsőmegjelenés miatt fontos, bár a kiegyensúlyozottság is jó dolog.
2010. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jön a nyár valahogy ki kell nézni xD
2010. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A sörhas xD
2010. febr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindíg is ki szetettem volna próbálni a lovaglást. 27 évesen végre alkalmam lett rá. Azóta lovagolok. Imádom a lovaglás utáni fáradtságot, teljesen feldob az érzés. Azthiszem valamelyik hormonnak köszönhető, ami edzéskor termelődik. Na, az valami isteni érzés. Bocsi, hogy nem csak a kérdésre válaszoltam, hiszen a válaszomban nem csak az edzés elkezdése, hanem annak folytatásának motivációját is leírtam.
2010. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kézilabdázni egy srác miatt kezdtem el, hogy több alkalmunk legyen találkozni :) Sportbál, sportköri gyűlések, illetve a fiúk rendszeresen járnak a lányok meccseire és fordítva :D De igazából a srác előtt is vonzott, ő csak az utolsó löketet adta. Nem bántam meg, imádok edzésre járni, csomó új barátom lett, nagyon jó érzés tartozni valahová :)

Nemrég kezdtem külön futni járni, és Jillian Michaels dvd-kkel edzeni. Itt az motivál, hogy milyen csinos leszek bikiniben :D

2013. márc. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!