Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás esős időben- tapasztaltok?

Futás esős időben- tapasztaltok?

Figyelt kérdés

A napokban el szerettem volna kezdeni futni, találtam is egy edzéstervet, reggel 6kor kelnék, hogy legyen időm futni is egy kicsit suli előtt, viszont napok óta esik, a hőmérséklet alig van fagypont fölött, és nem szeretnék rögtön az elején megfázni, viszont már halasztani sem nagyon szeretném.

Szerintetek?



2015. márc. 29. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ÖltÖzz fel melegen,a szád elé tegyél valamit hogy ne a hideg levegöt lélegezd be futáskor.Pl:sál.
2015. márc. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aztán otthon egyből vegyél egy jó meleg zuhanyt!
2015. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
C vitamin sem ártana:)
2015. márc. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. márc. 29. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyhe esőben futni szuper,akkor csak úgy suhan az ember.
2015. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Imadok esoben futni! Elszantnak es vaganynak erzem magam, mintha egy Nike motivacios videoban futnek :))

En nem szeretek salat tenni a szam ele, mert akadalyoz a rendes levegovetelben, de sosem faztam meg, pedig futottam hoban, minuszokban is.

Melegits be rendesen es jo hosszan, oltozz fel jol, de ne tul melegen. Akkor jo, ha elindulaskor meg egy kicsit (kicsit!) fazol, futas kozben ugyis kimelegszel. Ha kitarto vagy es rendszeresen jarsz majd futni, akkor erdemes beszerezni egy tecnikai futofelsot hideg idore, mert azok konnyuek, es nem mfulledsz be ala. Es persze rendes futocipo nagyon fontos, a legfontosabb!

Edzes utan pedig a legrovidebb uton haza, hogy ne fazz meg az atizzadt cuccokban.

2015. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom :)
2015. márc. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!