Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a gyakorlat, ami a...

Melyik az a gyakorlat, ami a legtöbb izmot egyszerre mozgatja meg? (otthoni edzés)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 2. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen eszközöd van otthon, mert ha van rúd súllyal, akkor felhúzás. Ha nincs, akkor fekvőtámasz, húzódzkodás (ha tudsz hol), tolódzkodás, 4 ütemű fekvőtámasz.
2015. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18/L vagyok :) csak hatékonyan és egyszerre szeretnék edzeni több izomcsoportot. Nincs eszközöm,csak a saját testem. Szoktam edzeni,de akkor kimondottan hasra. Azok a gyakorlatok már nagyon jól mennek,most átfogóbbakat keresek. köszi
2015. ápr. 3. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs átfogóbb. De szívesen. :)
2015. ápr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt használom: https://www.youtube.com/watch?v=H7mLcPlwdYI 3000 ft környékén már lehet kapni ilyet. Szerintem ennél jobb dolog nem nagyon kell.
2015. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!