Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség aközött hogy...

Mi a különbség aközött hogy guggolásokat végzek rendszeresen és a súllyal való edzés között? Melyik hogy hat a testre? Melyik fenéktípusnak melyik ajánlott? Fenék-és combformálásról lenne szó.18/l

Figyelt kérdés

2015. ápr. 2. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Súllyal tudod növelni a terhelést, így tudsz izmosodni. Ha simán guggolsz, akkor max eleinte lesz valami kis izmosodás, ha nulláról kezded, de hamar satagnálni fogsz. Hiába emeld az ismétlésszámot, azzal csak az állóképesség fokozódik. Izomnöveléshez nagy terhelés kell! Ennyi a lényeg.
2015. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ milyen vagy most, és mit szeretnél elérni
2015. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elégedett vagyok a fenekem méretével és szerintem kerek is (örököltem). De szeretném belőle kihozni a maximumot. Ehhez elég a guggolás?
2015. ápr. 2. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Mehetne még kitörés mellé.
2015. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2015. ápr. 2. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!