Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bevált edzésterv, amivel...

Bevált edzésterv, amivel könnyen lehet fogyni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónap múlva koszorúslány leszek egy esküvőn, és sikeresen kihíztam a ruhát, a varrónő egy vagyonért szabná át. Kevés időm van edzésre, és akkor is csak a koleszom szőnyegén amikor éppen üres, és én nem vagyok suliban és nem dolgozom. hosszadalmas internetes böngészések alapján arra jutottam, hogy mezomorf körte vagyok tunyulás okozta párnácskákkal.Étrendekkel kíméljetek. Életmódot nem tudok ilyen hirtelen változtatni ebben meg étrend nem nagyon van. Előre is köszönöm annak aki a hoszú regény elolvasása után értelmes választ tud adni!

2015. ápr. 3. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármilyen aerob edzés jó lenne, pl kocogás, bicajozás, lépcsőző gépezés, ellipszis, stb. ÉS persze kevesebb szénhidrát fogyasztása, mivel kalória mínuszban tudsz zsírt leadni és nem tuti, hogy a mozgás elég lesz.
2015. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huuh köszi a gyors választ! Ettől rettegtem a legjobban, hogy valami tüdőt nem kímélő választ kapok. Fiatalabb koromban tornáztam és röplabdáztam mert ezekhez nem kell tüdő :D De erős leszek futok és kérek az alsószomszédtól biciklit ;) mégegyszer köszi a választ!
2015. ápr. 3. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túl intenzíven, maradhatsz areob tartományban (120-130-as pulzus) is, csak hosszabb ideig.
2015. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!