Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert faj a fejem a guggolastol?

Miert faj a fejem a guggolastol?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok,hozzaszokva a sportokhoz.8 eve tancolok de elkezdtem ket honapja kondiba jarni.Hasazas utan kb.ket hete elkezdtem guggolasokat csinalni.Elsonek 30-at aztan megint harmincat es vegul hatvanat.Par napja az utolso negyven korul hirtelen a halantekom es a fejem also resze borzasztoan elkezdett fajni.Ez a fajdalom minden alkalommal egyre hamarabb jekentkezik es jobban faj.Ma mar majdnem sirva fakadtam es negyed oraig csak ulni birtam.Még 5 ora elteltevel is habar mar csak picit de meg mindig faj..

2015. ápr. 4. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Felmegy a vèrnyomás, így okozhat fejfájást.
2015. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem minden lábazás közben hányingerem van és szédülök. minden héten (nem két hónapja). Nyilván nem jó, de ha egyébként átlagos a vérnyomásod, nem túl magas, vagy nem túl alacsony, akkor szerintem nem igazán tudsz mit kezdeni vele. Igyál eleget ez nagyon fontos, egyébként is fájhat a fejed ha nem iszol eleget, nem csak edzés közben. A guggolás (főleg súllyal) egy nehéz gykaorlat, sok izomegyüttes munkáját igényli jól meg tudja terhelni a szervezeted, ha jól csinálod. :)
2015. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez ellen tudok valamit csinalni? Mert egyre rosszabb es egyre tobb ido mire elmulik de a gugolast nem akarom kihagyni mert mint irtad nagyon jol erositi az izmokat.De ezt a fejfajast meg egyszeruen nem birom.
2015. ápr. 4. 19:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Iszok eleget es a vernyomasom is jo.
2015. ápr. 4. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzés közben nem jó a vérnyomàsod. Annyit tegyèl, hogy kicsit kisebb intenzitással csináld, majd fokozatosan vedd feljebb.
2015. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!