Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit edzek hasizom erősítő...

Mennyit edzek hasizom erősítő kerékkel? (lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék szép, tónusos, erős hasat. Ezt a megoldást választottam, de nem tudom hogy kezdjek hozzá (értem ezt úgy, hogy naponta mennyit csináljak, egy huzamban mennyit, milyen időközönként tartsak pihenőnapot benne, stb.) Mit javasoltok? Van erre valami edzésprogram esetleg?


(Tudom hogy ez önmagában nem elég de diétázom és sokat kardiózok is, csak ez mellé gondoltam pluszba.)



#izom #erősítés #hasizom #ABS #hasizom erősítő
2015. ápr. 7. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti 3 hasedzès elèg. Kell regeneràlódnia is. 3-4 sorozat haskerèk majd 3x15-20 haspés kb elèg lesz.
2015. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) és 3-4 sorozat alatt konkrétan mit kell érteni mennyiségben?
2015. ápr. 7. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálsz egyhuzamban pl 15-öt. Ez egy sorozat. Pihensz kb fél percet majd még egyszer 15 ismétlés, majd még egyszer. Ez volt 3 sorozat, sorozatonként 15 ismétléssel. Így okés? :)
2015. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Világos ;) köszike
2015. ápr. 7. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit.:)
2015. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!