Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karatéban hány év alatt lehet...

Karatéban hány év alatt lehet elérni citromsárga övet? (lent)

Figyelt kérdés
Aki nagyon keményen edz, és a vizsgákon is simán átmegy, a legkevesebb idő mennyi mig megszerzi a citrom övet?
2015. ápr. 9. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Félévente, évente vizsgáztok, nem?


Számold ki hányadik kiu a citromsárga öv, így hány vizsga kell hozzá..


Ha keményen akarsz edzeni, akkor válassz olyan küzdősport edzést, ahol kemény edzéssel tanulsz is. Ne karatét, ha fiatal vagy akkor még könnyedén tanulhatnál igazi küzdősportokat, a karaténak az ég világon semmi értelme, néhányan csajozni lejárunk, te nem biztos hogy ezt várod az edzéstől..

2015. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 vizsga alatt hozható. Tehát másfél év, illetve egy kicsit kevesebb.
2015. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mestertől függ, lehet 1 év de lehet 1 honap is.
2015. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk kíváncsi lennék.. én mondjuk karatéztam anno.. mostanában voltam lent egy másik helyen, évekkel később, ismerkedés miatt.


Közelharc készségek szintjén, nos bármely karatemesterrel kiállnék, vajon ha övet szeretnék az új edzésen, le tudnék vizsgázni valami citrus színű övre? :D

2015. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mikor elkezdetem karatézni , már 3 éve thai boxoltam a haverom meg 10 éves boxol-i multtal rendelkezett Én fél év allat narcs öves lettem haverom meg kék. de azt hozáteszem hogy ez a mesterem arra adta az öveket hogy ki hogyan bunyozik mma szabály rendszerel, viszont az egyik onnan elment ugy mond tanonc 2 év alatt fekete övet szerzet kick box ban szóval, erről ennyit.
2015. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!