Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit lehet ezzel az edzestervve...

Mit lehet ezzel az edzestervvel elerni?

Figyelt kérdés

Ne kerdezzetek, mi a celom, kivancsi vagyok, szerintetek mire jo, mire eleg ez.


Edzes:

Heti ket kettlebell ora (kezdo szinten)

Heti egy otthoni, sajat testsulyos edzes

Heti 2 HIIT futas es egy hosszabb, monton (40-45 perc)


Etrend alapvetoen kaloriadeficitben, 1600-1800 kaloria, 130-150 gramm szenhidrat, 80-160 gramm kozotti feherje (mikor hogy jon ki), probalok egeszsegesen enni, sok zoldseg, lassu szenhidratok, igyekszem kerulni a cukrot, feher lisztet, de messze nem tartok fitnesz-versenyzo etrendet.


35 eves vagyok, no, 178 centi es 77 kilo, felul girnyo, has-csipo-comb teruleten vaskosabb, total puding izomzattal, mert eddig (sajnos) nem izgatott az erosites, csak a futas. Elegge hizasra hajlamos vagyok.


Szoval, ha ezt folytatom, mi lesz belolem? :) (Nagyjabol sejtem, de kivancsi vagyok, hogy jol gondolom-e).



2015. márc. 29. 11:06
 1/2 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó edzésterv ez!:)

Akkor ha jól értem heti 6x edzenél igaz?

Szerintem ez pont jó mert így nem gyorsan fogynál hanem jó tempóban ami egészséges, és normális. Szóval nagyon sok sikert kívánok benne és ha engem kérdezel, ha jól csinálod be fog válni!:)

De ami tényleg igaz, az az hogy 30%edzés, 70%étrend

2015. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, heti hat, de altalaban a HIIT-et es a kettlebellt egy napra hozom ossze, szoval kedden es csutortokon delelott HIIT, este kettlebell.


No igen, tudom, hogy az etrend nagyon fontos, es rettenesen igyekszem is, de meg mindig vannak benne hibak. Nem hasznalok cukrot es feherlisztet, csak nyirfacukrot, eritritolt es teljes kiorlesu liszteket, de ritkan. De nem vagyok szent, van, amikor becsuszik valami "bunos" kaja, de 90%-ban igyekszem az 1600-1800 kalorian es a max 150 gramm ch-n belul maradni.

Szules ota lement 20 kilo, de a regi sulyomhoz kepest meg mindig van 5-7 kilo hatra, ezzel szenvedek mar joideje, mert valahogy elfogyott a motivacio, es igy maradtam :) De most ujra raporogtem. Az elsodeleges celom a terhesseg elotti formam visszanyerese, es ha az megvan, akkor meg mindig lesz min dolgozni, izmot felszedni, formasodni.

2015. márc. 29. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!