Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportos alkat vagyok de nem...

Valaki 1969 kérdése:

Sportos alkat vagyok de nem tudok vigyázni az alakomra mert már nem sportolok és megszeretném tartani a sportos, izmos formám. Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval az elmúlt években rengeteget mozogtam és így nem kellett annyira vigyázzak a táplálkozásomra. De most nő a hasam stb. A futás segíthet, olyan szinten h a hasamra ne kelljen nagyon vigyázzak? Vagy esetleg ajánlanátok jó hasizom gyakorlatokat?

2015. ápr. 10. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A futás abban segít, hogy ne legyél kalória pluszban. Tehát ha jó az étrended, akkor nem hízol, sőt fogyhatsz vele, ha ez által kerülsz kalória mínuszba. Hasra pedig: hasprés és lábemelés. Utóbbi ha lehet akkor függeszkedve. 3-4 sorozat mindkettőből, amennyi megy. Kétnaponta gyűrheted. De eddz mindenre, teljes testre, az lenne a legjobb.
2015. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!