Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el konditerembe...

Hogyan kezdjek el konditerembe járni?

Figyelt kérdés
Tizenéves lány vagyok és van rajtam felesleg nem is kevés, ezért eldöntöttem, hogy megszabadulok tőle. Van a közelben egy konditerem, de kicsit félek, hogy mit szólnak majd hozzám ott a "törzsvendégek". Mármint tartok attól, hogy valaki megjegyzést tesz a kinézetemre, gúnyosan megmosolyog vagy kuncog rajtam, meg hasonlók. Ez tart vissza az egésztől. Hogyan lehetne ezt a félemet legyőzni? Csináljak úgy, mintha csak én lennék a teremben?

2015. ápr. 10. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez butaság.

Menj oda néha a teremhez, a legtöbb helyen belátni. Majd látsz tök cingár két méterest, meg talán nálad is kövérebbet és az is lehet, hogy látsz 60 éveset is. Egyik sem járna, ha azt nézné mit szólnak hozzá a többiek.

Nekem egy 40 cm-es vágás van a hasamon. Ha megnézi az öltözőben valaki akkor nézze. Egészségére.


Viselkedj természetesen. Tudd, hogy senki nem született modellnek és mindenki azért (is) jár le amiért Te.


Jó edzést.

2015. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem szól semmit. Mindenhol sok kezdő van. Magunkkal foglalkozunk, nem mással. No para, kezd el nyugodtan.
2015. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha zavar a kinézeted, vegyél fel pl. pulcsit vagy melegítőt. Menj oda a konditeremhez, vegyél egy bérletet és hajrá! Cuccokat ne felejts vinni ;)
2015. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fognak megjegyzéseket tenni, sőt valószínűleg nem is fognak foglalkozni veled. Én is ezt hittem először, de a valóságban a legtöbb ember egyáltalán nem néz ki olyan jól az edzőtermekben, ha csak nem valamilyen "elit" terembe mész, ahol versenyzők is vannak, meg izmosabb emberkék, de ők se fognak beszólni. Igazából ezt a sportot 90%-ban önbizalom hiányos emberek kezdik el űzni, a legtöbbekben van empátia is a kezdők felé, hiszen mindenki elkezdte valahol. Ahhoz nagyon gyökérnek kell lenni, hogy valaki megszóljon, de én ilyet még egyáltalán nem tapasztaltam.
2015. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenkinek megy a zöld! :)
2015. ápr. 11. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron hívott egy ismerősöm terembe. Először óckodtam, de a 90 kilós fazonok jöttek segíteni. Ősszel ha lemennek a vizsgáim megyek heti 3 alkalommal. 183cm 75 kilóval nem valami szép. :D
2015. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!