Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok! Ti, hogy tartjátok...

Lányok! Ti, hogy tartjátok fitten magatokat?

Figyelt kérdés

Hogy edzetek? Milyen módon?


Én szeretnék 3kg leadni. Hogy csináljam? Érdemes lenni elmenni fitnessbe? Az jót tesz.


Nem eszek semmi "gyors" kaját, se Meki se KFC se semmi:). Normális egézséges ételeket eszem, többnyire vizet iszok, vagy turmixolt gyümölcslevet (házi).



Nos? Fiúk véleménye is érdekelne..:).


16L


2015. ápr. 11. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már férfi is hozzászólhat.:)

Én pl edzek régóta, súlyzós edzés és mellé aerob edzések. ÉS persze célnak megfelelő étrend. Ha izomtömeget növelek, akkor tömegnövelő étrend, ha zsírt akarok leadni, akkor szálkásító diéta. Érdemes edzeni, hidd el.:)

2015. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kondizom lassan már 3 éve,heti 4 edzés és hozzá étrend
2015. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, gyúrok. Vasakat emelgetek heti 3x-4x. A kajára annyira figyelek, de nem eszek szemetet. Kerülöm a magas cukortartalmú dolgokat. És vizet iszok, meg néha gyümölcsturmixot, de nem edzés után, hanem csak reggelire.


15/F Rajmund

2015. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Heti 3x futás aerob tartományban (tehát még levegő kapkodása nélkül tudd kimondani a neved egymás után 2-3x).
2015. ápr. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!