Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kéne még tennem?

Mit kéne még tennem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az itteni válaszíroknak, már a hócipellője is tele van ezzel, de a most online lévő, hozzáértőktől kérdezném. Torna, baromi szigorúan betartott étrend mellett, amihez hozzátartozik az is, hogy annyi vizet vedelek, amennyi csak belém fér, célzott krémet használok a kényes felületre, na szal ezek mellett mit tehetnék még a narancsbőr eltűntetéséért??? Futást hagytam abba egyedül, mert fogyni ezek mellett fogytam rendesen, már nem akarok, inkább még híznék is vissza 4-5 kilót, ha tehetném (168 cm,51-2 kg lettem)
2015. ápr. 23. 09:35
 1/4 anonim válasza:
Kedves hölgy, el kell keserítselek. Semmit nem tudsz tenni ellene. A bőrödben a kollagén szerkezete ha egyszer károsodik soha többé nem fordítható vissza. A kollagén egy nyúlékony rugalmas dolog egy bizonyos mértékig ,ha eléri ezt a mértéket akkor "megtörnek" azok a bizonyos kis szálak, és nem regenerálódnak többé. Ezért hasonló a helyzet azokkal akik hirtelen fogytak le és nem húzódik vissza a bőrük soha többé.
2015. ápr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most nem "mondod", hogy így maradok? -_- persze köszönöm a választ. Ezekszerint mimden, amit reklamoznak (azt tudom, hoy kb. 1%-nak lehet hinni, amit onnan a nyakunkba kapunk) hazugság?
2015. ápr. 23. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne törődj vele, én férfi vagyok és egyáltalán nem zavar, és nem is hallottam még senkitől, hogy ilyenre megjegyzést tett volna. Ne hidd el a reklámok marhaságait. A párodnak így is tetszeni fogsz.
2015. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Így van ! A reklámok azért reklámok,hogy a vállalat a reménykedő embereken gazdagodjon meg. Minimálisat javulhat ,de soha nem lesz az igazi. De mérget mernék rá venni, hogy így is csinos vagy. Ne aggódj a narancsbőr miatt. Férfi szemmel egyáltalán nem gáz szerintem. Sokkal jobb helyzetben vagy mint a kórosan elhízott nő társaid.
2015. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!