Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnatok mondani hatekony...

Tudnatok mondani hatekony edzeseket fogyashoz?

Figyelt kérdés
Minden honnan szeretnek fogyni ahonnan csak lehet,(lany vagyok)167cm 61-62kg vagyok.Legjobban combrol szeretnek fogyni,tudom hogy nincs olyan fogyas hogy csak 1 testreszrol,dietat is mondhatok ami nektek be valltak vagy ismerosoknek. Koszonom

2015. ápr. 23. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es jo lenne ha otthon elvegezheto gyakorlatokat mondanatok.Koszi
2015. ápr. 23. 20:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó hogy írod, hogy tudod, hogy nincs helyi fogyás, mert már írtam volna.:)

Bármilyen aerob megteszi, pl szobabicaj, lépcsőzés, kocogás, ellipszis trénerezés, ugrókötelezés. De menjen erősítő edzés is: fekvátámasz, guggolás, kitörés, tolódzkodás, stb.


Szálkásító diéta: napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje kell és 1-2g*testtömegkg szénhidrát (ch).

A magasabb ch mennyiségről érdemes kezdeni és ha nincs meg a heti min 0,5kg fogyás, akkor lehet csökkenteni. Viszont ne legyen több a fogyás, mint heti 1kg, mert akkor nagy az esélye az izomvesztésnek.

ezekből kellene összerakni az étrendet:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely,barna rizs, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Olvasnivaló: google: alapismeretek

2015. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom:))remelen sikerul 5-10kg-ot fogynom:DD
2015. ápr. 23. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze.:-)
2015. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!