Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel lehet jó...

Milyen módszerrel lehet jó feneket csinálni?

Figyelt kérdés
Futok már 2 hónapja, de semmi nem változott. A fenekem ugyanolyan löttyedt és formátlan. És ez a nivea bőrfeszesítő testápoló segítene?

2015. ápr. 25. 18:28
 1/7 anonim válasza:

szerintem a bőrfeszesítők nem érnek túl sokat. guggolással viszont feszes és formás lesz


így kell guggolni:


[link]

2015. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Futás az jó, de mellé szerintem csinálj izomépítő gyakorlatokat fenékre.

guggolás, kitörés, lábemelés


Mennyit szoktál futni? Persze csak ha megkérdezhetem :)

2015. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A futás önmagában nem elég, főleg ha nincs a fenekeden izom. Akkor még a legjobb krém sem segít. Csinálj guggolásokat, kitöréseket. Először súly nélkül, utána ha már elég jól megy súllyal is.

A nivea krém amúgy jó, mert kellemes tapintása lesz tőle a bőrödnek, de amúgy semmi más hatása nincs.

2015. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a futástól nem lesz jó a feneked. ez kardió mozgás, ami abban segíthet, hogy zsírt tudj leadni, persze szálkásító diéta mellett. emellett jó a szív és érrendszerednek.

a kerek fenékhez meg kemény, intenzív súlyzós gyakorlatok kellenek, mint a guggolás, kitörés stb. de a kaja is nagyon fontos! ahhoz, hogy izmot szedj fel, kalóriaplusz kell (persze megfelelő makrotápanyag-aránnyal)

2015. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a gyors válaszokat.:D

Amúgy hetente négyszer, 30-40 percet futok:)

2015. ápr. 25. 18:51
 6/7 anonim válasza:

2. vok

Hogyha nem szálkásítassz és kerek, feszes és formás feneket szeretnél akkor rövidtávú intenzív futást javaslom.

pl:100-200-400 méter

2015. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg lesz, köszönöm:)
2015. ápr. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!