Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel meg fogok...

Ezzel a módszerrel meg fogok tudni csinálni 10 szabályos húzódzkodást és 20 szabályos fekvőtámaszt?

Figyelt kérdés

Egyszerű a módszer.

Jelenleg húzódzkodásból maximum 2-3-at tudok megcsinálni.

Fekvőtámaszból maximum 4-5-öt.

Szerintem a legtöbb ember azt mondaná, hogy először könnyített változatokat gyakoroljam be, majd egyre nehezítsek rajta. Viszont olvastam egy cikkben, hogy úgy is értek el sikereket, hogy naponta többször edzettek, egy edzés maximum 10 percet tartott bemelegítéssel együtt.

Az volt a lényege, hogy miután bemelegítettek, csináltak húzódzkodásból annyi ismétlést, amennyit csak tudtak, majd pihenő után még egyszer ezt. Majd ugyanezt fekvőtámaszból is. Ezt naponta akár 4-5x is megcsinálták. A cikkben azt írta, hogyha naponta többször végezzük az edzést, akkor az idegrendszer jobban hozzászokik a terheléshez, és rövid időn belül meg lehet csinálni jóval több ismétlést.


Mit szóltok ehhez, működhet?



2013. aug. 20. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a teljesítménynövelés a cél, nem az izomméret, akkor csinálhatod így. Próbáld ki, ha meg érzed, hogy nem megy, akkor kellene pihenő nap.:)
2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aikiboxer ***** válasza:
Ez a meztelen harcos (GTG) módszer lényege, állítólag működik. A húzódzkodás túl nehéz gyakorlat ehhez szerintem, abban nem vagyok biztos. Ott az Armstrong-féle módszer válik be (sokaknak).
2013. aug. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!