Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is előfordul,...

Lányok, nektek is előfordul, hogy miután megcsináltátok a gyertyát tornából, úgy érzitek, mintha levegő gyűlne a nemi szervetekbe, amit mikor leültök vagy felálltok, ki kell engednetek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazán tudtam kategóriát választani a kérdésemnek, bocsi. Még névtelenül is gáz ilyen kérdést feltenni, de ez sajnos mindennapos probléma, főleg az iskolában, tornaórán, és nemég hallottam, hogy mással is megtörténik. Olyan, mintha szellentenél, csak nem a végbeleden keresztül. Végtelenül kellemetlen, főleg, hogy egy óvatlan pillanatban akár nagyon hangos is lehet.

A kérdésem továbbá az lenne, hogy mi történik ilyenkor, ami ezt okozza? Ezt meg lehet előzni valahogy? Egyáltalán miért van ez, természetes-e? Nagyon kíváncsi vagyok, mert eddig nem kaptam rá magyarázatot.



2015. máj. 1. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés is lehet - másnál a hüvelyizmok renyhesége okozza. Gyakorold az intim tornát. (Kegel-gyakorlatok, Kriston Andrea-féle, stb)
2015. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. máj. 1. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!