Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyárig szeretnék egy kicsit...

Nyárig szeretnék egy kicsit formásodni, fogyni, insanityt lenne érdemes elkezdeni vagy inkább hasizmozzak és szobabiciklizzek minden nap?

Figyelt kérdés
Tudom tudom kevés idő, nem is várok semmilyen drasztikus változást. Csak arra lennék kiváncsi melyikkel lenne látványosabb a változás? Az Insanity tényleg olyan hatásos? Tudom hogy nem kezdőknek való.
2015. máj. 7. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula, Étrend, Edzésterv, nem megy 3 hét alatt, ez évek melója.
2015. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nagyon megeri az insanity, rengeteget lehet vele fogyni. Az elejen eleg nehez, de bele lehet jonni, csak nem szabad feladni. Amikor legeloszor csinaltam, mar az elso honapban hatalmas volt a valtozas. De fontos mellette, hogy rendesen egyel, adnak hozza etkezesi utmutatot is nagyon jo otletekkel, en az alapjan ettem, de alapvetoen barmilyen kiegyensulyozott etrend jo. Szoval igen, tenyleg nagyon hatasos, sokat lehet vele fogyni es tenyleg formas leszel.

Egyebkent kezdok is meg tudjak csinalni, amikor legeloszor megcsinaltam elotte evekig nem mozogtam semmit es nagyon rossz formaban voltam, megis meg tudtam csinalni, csak lasabban es kevesebbet es tobb rovid pihenessel. De volt olyan feladat is amit az elejen szinte egyaltalan nem tudtam megcsinalni, a vegere pedig egesz jol ment.

Szerintem csinald meg, nagyon megeri, jobban is fogod erezni magad es sokkal jobb formaban leszel.

2015. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!